Петро Порошенко: Україна розраховує на військово-технічну допомогу світової спільноти

Україна розраховує на військово-технічну допомогу світової спільноти, а не на залучення іноземних військових частин, – наголосив Президент України на брифінгу у Брюсселі. За словами Глави держави, мова йде про співробітництво України з іншими державами у сфері обміну розвідувальними даними, допомогу у вигляді нелетальної зброї, техніки та іншими напрямками.

Разом з тим Петро Порошенко зазначив, що оскільки Україна стала об’єктом військової агресії з боку іноземної держави, вона сподівається на єдність Ради Євросюзу в оцінці ситуації та таких дій щодо нашої держави.

«Незважаючи на зусилля міжнародного співтовариства, Україна зараз є суб’єктом іноземної військової агресії. Сьогодні у нас ситуація погіршилася в порівнянні з 27 серпня. Тисячі іноземних військових, сотні одиниць бронетехніки знаходяться на території України. Це дуже високий ризик не тільки для миру і стабільності в Україні, але і для Європи в цілому», – сказав Президент України.

При цьому Президент підкреслив, що Україна в першу чергу прагне миру та врегулювання ситуації у Донецькій і Луганській областях дипломатичним шляхом.