Сили АТО звільнили село Комсомольське на Донеччині

Ситуація у Луганській та південних районах Донецької областей залишається складною. За безпосередньої підтримки Збройних сил РФ, терористи продовжують спроби контратакувати сили АТО та намагаються контролювати ситуацію у районах Іловайська, Амвросіївки, Старобешевого, Новоазовська на Донеччині. Про це під час брифінгу в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

Протягом дня бойовики у в взаємодії з підрозділами військ РФ, відновили активні дії в районах Іловайська, Новосвітлівки, Хрящоватого, Новоазовська, та кургані Савур-Могила. Нарощуються угрупування на північному напрямку під Луганськом.

На південному напрямі надійшло підкріплення українським військовим. Зокрема, вони отримали протитанкове озброєння. Також тактичне угрупування «Кордон» розпочало заходи з   охорони і оборони кордону  по другому рубежу на напрямку Новоазовськ – Амвросіївка.

Перша оперативна бригада Національної гвардії України посилила укріплення і оборону міста Маріуполь Донецької області. Під час бойових дій українські підрозділи взяли під контроль село Комсомольське  Донецької області. В результаті боїв три військовослужбовці отримали поранення. Їм надана необхідна медична допомога.