Бій прикордонників за контроль над пунктом пропуску “Успенка” (відео)

Прикордонна зона з Росією залишається напруженою ділянкою зони проведення АТО. Про це заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, який продемонстрував на сьогоднішній прес-конференції в Києві відео боїв за контроль над пунктом пропуску «Успенка».

23 серпня  прикордонний наряд виявив автомобільну колону терористів, яка  рухалася в напрямку села Лисиче Амвросіївського району.  У колоні, загальною протяжністю близько 1,5 км, рухались 2 БТРи,  УРАЛи, КАМАЗи, броньовані мікроавтобуси та легкові автомобілі з георгіївськими стрічками.

У цей же час почався обстріл пункту пропуску «Успенка», колона розділилась і частина її вирушила польовими дорогами в напрямку пункту пропуску «Успенка».

Об’єднані сили прикордонних нарядів та підрозділу Національної Гвардії атакували терористів. В результаті бою було знищено понад  20 одиниць техніки, 26 терористів  здебільшого чеченської та російської національності.

У цей же час надійшла інформація про бойове зіткнення з підрозділу Нацгвардії  з колоною бойовиків на  перехресті Успенка – Лисиче – Калинове. Прикордонники вирушили на підмогу, і на відстані близько 800 м від села Лисиче виявили колону бойовиків і відкрили по ній вогонь. Після знищення «КАМАЗу» з боєприпасами та ще кількох одиниць техніки, прикордонники  відійшли до лісосмуги для перезарядки озброєння БТР-80.  Після відходу по місцю їх попереднього знаходження терористи відкрили вогонь з мінометів. Українські силовики втрат не зазнали.