Президент України: “Пріоритетом є мир на Донбасі”

Сьогодні в Мінську Президент України провів зустрічі з Президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим та Президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком. Вони відбулися перед консультаціями у форматі ЄС-Україна-«Євразійська трійка». Під час зустрічей Президент України зауважив, що покладає великі надії на сьогоднішню зустріч, яка спрямована на відновлення миру на Донбасі.

«Ключова позиція сьогодні – це мир на Донбасі, який припинить страждання людей», – наголосив Петро Порошенко. Він переконаний, що врегулювання ситуації у Донецькій та Луганських областях сьогодні є важливішим за економічні та енергетичні питання. «Пріоритетом є мир», – сказав Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що розраховує на підтримку всіх сусідніх держав, в тому числі Білорусі та Казахстану, у питаннях забезпечення суверенітету та територіальної цілісності України.

Президент Петро Порошенко закликав Росію, Білорусь і Казахстан підтримати його мирний план з урегулювання ситуації на Донбасі.

“Я переконаний, що цей план і на сьогодні є актуальним, єдино можливим інструментом припинення кровопролиття й забезпечення постконфліктної реконструкції Донбасу. З огляду на це я закликаю всіх учасників сьогоднішньої зустрічі розглянути й за можливості взяти цей план за основу для врегулювання ситуації на Донбасі”, – заявив президент.