Під Новоазовськом знищили 12 бронемашин терористів

Сьогодні під Новоазовськом Донецької області Збройні сили України знищили 12 БМД, які прорвались через кордон України з території Російської Федерації. Нагадаємо, ще о 5:20 ранку в районі населених пунктів Щербак та Новоазовськ змішана колона бронетехніки у складі 10 танків, 2 БМП та 2 «Уралів» порушила державний кордон України. Прикордонники вступили в бій та викликали підкріплення.  Про це під час брифінгу в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО України Андрій Лисенко. За його словами, просування основної частини ворожої техніки зупинено вогнем на рубежі Щербак – Маркине.

Як повідомили у прес-центрі АТО, після того, як супротивник пішов на прорив, високоточними ударами української артилерії та авіації було нанесено удари по техніці терористів.  12 БМД було знищено після першого ж удару трохи північніше Новоазовська. Підтверджено також знищення кількох танків силами Національної Гвардії. Наразі 8 полонених десантників, захоплених під час операції, дають свідчення. Як стало відомо після спілкування з родиною одних з них, родичі переконані, що їхні чоловіки та діти перебувають на навчаннях у Дагестані.

У цей час  оборонний бій в районі Новоазовська ще триває. Траса  Новоазовськ-Маріуполь перебуває під контролем сил АТО.

Слід додати, що на телефон довіри об’єднаних сил АТО в Маріуполі надходять повідомлення про активізацію підривної діяльності диверсантів. Штаб просить повідомляти про подібні випадки за телефоном 094-837-18-05.