Рятувальники відновлюють міст – одну з головних транспортних артерій Луганська

До кінця цього тижня 30  рятувальників зведеного загону Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України планують відновити одну із «транспортних артерій» Луганщини –  автомобільний міст «Томашівський», який був зруйнований диверсантами 22 травня. Про це під час сьогоднішнього брифінгу в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО АНдрій Лисенко.

DSC_0229DSC_0096

Наразі фахівці кладуть нові плити, закріпляють відкоси мосту, споруджують арматурний пояс.  Крім того, до Дня Незалежності рятувальники пофарбували вже більше 50 метрів мосту у патріотичні кольори українського прапору.

Раніше водолазно-піротехнічні фахівці ДСНС обстежили міст, довжиноюо 94 метри та шириною 11 метрів,  та прилеглу акваторію водойми навколо зруйнованої конструкції на предмет виявлення закладеної вибухівки. І тільки після цього демонтували підірвані терористами залізобетонні конструкції та пошкоджені металічні загородження. «Томашівський» міст проходить через річку Сіверський Донець. Це один з трьох мостів через Сіверський Донець,  який сполучає залізничний вокзал «Рубіжне» та селище Новодружеськ.