Сили АТО – на підступах Донецька, Луганська, Горлівки та Первомайська

Cили АТО продовжують наступальні дії та закріплюються на визначених рубежах у передмістях Донецька, Луганська, Горлівки, Первомайська та зосереджують зусилля на утриманні висот поблизу кургану Савур-Могила. Про це під час прес-конференції в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

Протягом доби в цих районах успішно відбито контратаки терористів. “Звільнено один район Луганська і тривають вуличні бої в центральній частині міста”, – уточнив Лисенко. За його словами, продовжуються позиційні бої за Ясинувату та Жданівку у Донецькій області.

Також українські військові заблокували Іловайськ та Алчевськ. Станом на 10 ранку бійці Національної гвардії вже звільнили дві третини міста Іловайськ та відрізали шляхи постачання до нього живої сили та техніки російських  найманців. Зокрема, два КАМАЗи, які доправлялись з Донецька на допомогу іловайським бойовикам були обстріляні, один з них знешкоджений разом з терористами, інший був вимушений повернутися назад в бік Донецька.

Протягом доби сили АТО 24 рази вступали у вогневий контакт з терористами в районах н.п. Мар’їнка, Червоний Яр, Вергунський Роз’їзд, Станиця Луганська, Макарове, Уткине, Благодатне, Майорське, Фащівка, Кутейникове, Петрівське, та кургану Савур-Могила.

Сьогодні в ночі в районі села Деркульське Луганської області відбулося бойове зіткнення прикордонного наряду  з групою терористів, озброєних стрілецькою зброєю, в т.ч. підствольними гранатометами. Бойовики намагалися перейти на територію Російської Федерації. Українські прикордонники відбили напад та не дали можливості російським найманцями прорватися через кордон.