Росія тричі обстріляла пункт пропуску «Успенка» на Донеччині

Ситуація на кордоні з Росією в межах Луганської та Донецької областей залишається складною. Зокрема, пункт пропуску «Успенка» в Донецькій області знов зазнав артилерійського обстрілу. Протягом останньої доби його тричі обстріляли з установок «Град», артилерії та мінометів. Втрат серед прикордонників немає. Проте інфраструктура пункту пропуску повністю знищена. Про це під час сьогоднішнього брифінгу у Києві заявив речник ІАЦ РНБО Андрій Лисенко.

Російська авіація продовжує порушувати повітряний простір України. Так, вчора близько восьмої години вечора прикордонний наряд відділу «Красна Талівка» Луганського загону на напрямку «Волошино (РФ) – Благовіщенка (Україна)» спостерігав заліт на територію України та в зворотній бік 4-ьох російських безпілотників. Вчора опівдні прикордонний наряд Бердянського загону зафіксував порушення повітряного простору України російським вертольотом «МІ-8» з боку тимчасово окупованого Криму в напрямку Чонгар Херсонської області.

Зафіксовано також 4 факти порушення повітряного простору на адміністративній межі з боку Криму та в Азовському морі, а саме в районі населених пунктів Сєдове Донецької області, Чаплинка Херсонської області та Шевченкове Запорізької області.

Російські та терористичні інформаційні джерела поширили чергове провокаційне
повідомлення щодо розгрому кількох частин Збройних Сил України неподалік кургану Савур-Могила. Офіційно заявляємо, що інформація має абсолютно спотворений характер та не відповідає дійсності. Українські військові продовжують утримувати висоту під контролем та успішно відбивають контратаки бойовиків.
Ми розуміємо, що таким чином російські спецслужби намагаються подолати панічні настрої серед терористів. Навпаки, у бандоформуваннях  спостерігається вже неприкритий страх та бажання якомога швидше залишити місця своєї дислокації та врятуватися, перейшовши на територію Російської Федерації.