Терористи не допускають представників ОБСЄ до місця падіння Боїнга 777

Терористи під різними приводами не допускають міжнародних експертів, зокрема, представників ОБСЄ, до зони падіння Боїнга-777 у Донецькій області. Про це під час брифінгу в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко. Він наголосив на тому, що передові Збройних сил України розташовані на відстані щонайменше 35 км від місця трагедії, під Дебальцевим.  Так що усі заяви терористів про те, що зона падіння літака зараз підконтрольна силам АТО, не відповідають дійсності. Як відомо, міжнародні експерти, які планували сьогодні відвідати місце катастрофи малайзійського Боїнга-777, відмовилися від планів через стрілянину в тому районі.

«Зона падіння літака поки що перебуває під контролем терористів. Проте зараз усі сили спрямовані на те, щоб звільнити територію, де відбулась ця жахлива катастрофа. Щоб ми могли гарантувати міжнародним експертам повний доступ, провести на всі 100% обстеження території і отримати усі докази, необхідні для того, щоб дізнатись реальні причини цієї трагедії», – наголосив Андрій Лисенко.

Нагадаємо, наступного тижня Україна має ратифікувати документ, необхідний для початку роботи міжнародного поліцейського контингенту на місці трагедії «Боїнга-777» у Донецькій області.

Літак «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній», що прямував за маршрутом Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), зазнав катастрофи 17 липня на сході України. Загинули 298 людей. Захід і влада України заявляють, що літак збили проросійські бойовики за ймовірної підтримки Росії.

Переглянути відео сьогоднішньої прес-конференції можна за посиланням http://mediarnbo.org/?p=3419