ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ: МИ ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕМО

16 липня Президент України Петро Порошенко звернувся до співвітчизників з нагоди 24-річчя прийняття  Декларації про державний суверенітет України. Президент відзначив, що цей документ став потужним поштовхом до відродження української незалежності, чітко окреслило історичний вибір народу України, та його прагнення  – створення самостійної демократичної правової держави.

«Наразі наша країна переживає суворі випробування. Але я твердо переконаний – Український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Ми обов’язково переможемо. Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою – заможною і сильною.», сказав Глава Держави.

Нагадаємо, що саме вчора, 16 липня, США і ЄС ввели  більш жорсткі санкціі проти Російської федерації у зв’язку із підтримкою РФ терористичних угрупувань на Сході України. Санкції США торкнуться підприємств оборонної промисловості Росії, серед яких концерн «Калашніков», НВО «Іжмаш», «Внешэкономбанк», «Газпромбанк» та «Роснефть».  Європейські лідери також прийняли рішення розширити другий пакет санкцій проти російських  установ, які підривають суверенітет України. Крім цього, США та ЄС вирішили призупинити інвестиції до Криму та переглянути і зупинити низку програм співробітництва з цією країною.