ДЛЯ РОЗСЛІДУВАННЯ ТРАГЕДІЇ З ЛІТАКОМ БОІНГ-777 БУДЕ СТВОРЕНО ДЕРЖКОМІСІЮ

Сьогодні орієнтовно о 16.20 зник з екранів радарів літак авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» Боінг-777, який здійснював рейс МН17 за маршрутом Амстердам – Куала – Лумпур.

За останні дні це вже третій трагічний випадок після того, як з російської території було збито літаки АН-26 та СУ-25 Збройних Сил України. Ми не виключаємо, що цей літак також був збитий, і наголошуємо, що Збройні Сили України не здійснювали жодних дій щодо враження цілей у повітрі, повідомляє офіційний сайт Глави держави.

Президент України Петро Порошенко від імені держави висловив найглибші та найщиріші співчуття родинам та близьким загиблих в цій жахливій трагедії. І повідомив, що сьогодні здійснюються всі можливі пошуково-рятувальні заходи.

Глава держави звернувся до Кабінету Міністрів з тим, щоб терміново було створено Державну комісію з розслідування цього інциденту з метою належного розслідування причин цієї трагедії. Президент запропонував залучити до роботи цієї Комісії фахівців ІКАО (Міжнародна асоціація цивільної авіації) та інших міжнародних структур, а також представників Нідерландів та Малайзії.

«Впевнені, що винні у цій трагедії будуть притягнуті до відповідальності», – наголосив Глава держави.