У ЗВІЛЬНЕНИХ ВІД ТЕРОРИСТІВ РАЙОНАХ ВІДНОВЛЮЮТЬ МОСТИ

Військові інженери оперативно навели мости неподалік Слов’янська та Кривої Луки, через річку Казений Торець та Сіверський Донець, відновивши тим самим транспортне сполучення на напрямку Харків – Ростов-на-Дону. Про це під час прес-конференції в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко. За його словами, перед тим, як понтонери почали наводити міст через річку сапери вилучили 24 вибухонебезпечні предмети. Відтепер мирне населення багатьох міст та сіл району матимуть змогу оперативно отримувати гуманітарні вантажі.

Для зустрічі внутрішньо переміщених осіб на кордонах районів АТО розгорнули 4 транзитних пункти з розрахунку до 400 осіб кожний, а саме: Донецька область – в районі міста Красноармійськ та в районі міста Волноваха, Луганська область – в районі міста Сватове та Харківська область – в районі міста Барвінкове.

Південно-західна залізниця призначила ще два додаткові потяги для можливості виїзду громадян з території, де проходить антитерористична операція. Це потяг № 534 Київ-Луганськ та №564 Луганськ-Київ, які почали курсувати з вчорашнього дня. Також повідомляємо, що завдяки відновленню зруйнованої ділянки залізничного полотна запущений електропотяг Харків – Слов’янськ. Тільки вчора до Слов’янська ним повернулося понад 200 чоловік.

У суботу в Києві на території меморіального комплексу Національного музею Великої вітчизняної війни відкриється виставка доказів причетності Росії до підтримки терористів, які діють на Сході України. Там можна буде побачити захоплені українськими військовими документи, зброю та бойову техніку, передана бойовикам з Російської федерації. Ми звертаємось до громадськості, журналістів, активістів з проханням виставляти в мережу інтернет свої докази причетності Росії до підтримки терористів на Донбасі.

Вчора у двох поранених десантників, які зараз проходять курс лікування у центральному клінічному військовому госпіталі Києва, відбулися весілля. “Церемонія одруження пройшла прямо в палаті, де вони знаходяться. Ми вітаємо молодят з цим відповідальним кроком та сподіваємось, що їхня діти будуть жити в мирній Україні і ніколи не відчують, що таке війна”, – наголосив Андрій Лисенко.