ЗАФІКСОВАНІ НОВІ ДОКАЗИ ПІДТРИМКИ ТЕРОРИСТІВ З БОКУ РФ

Нещодавно було зафіксовано цілу низку беззаперечних фактів, які в черговий раз підтвердили, що Російська Федерація активно підтримує терористів і скеровує їхні злочини. Про це на сьогоднішньому брифінгу в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

За його словами, учора під час прес-конференції у Донецьку ватажки бойовиків підтвердили, що бронетехніку, артилерійські системи, протитанкову, протиповітряну та стрілецьку зброю вони отримують з Росії. «Про це ми неодноразово повідомляли. Тепер це відкрито визнають самі бойовики. Це свідчить, що Росія не докладає зусиль для деескалації ситуації на Донбасі і заважає встановленню миру», – наголосив представник ІАЦ РНБО.

Також стало відомо про незаконне вивезення на територію Росії української льотчиці Надії Савченко, яка була захоплена терористами. Після отримання цієї інформації Президент України одразу доручив Міністерству закордонних справ зв’язатися з Міністерством закордонних справ Російської федерації, з’ясувати усі обставини ситуації та вжити дипломатичних заходів для звільнення Надії Савченко. Також Президент доручив Генпрокуратурі з’ясувати обставини викрадення українського військовослужбовця та вжити відповідних заходів реагування. Крім цього, згідно доручення Президента, Міністерство юстиції залучено для надання правової допомоги у процесі визволення українського пілота. МЗС вже зробило відповідну заяву з вимогою про звільнення Надії Савченко та вжиття заходів для її повернення на Батьківщину.