У СЛОВ’ЯНСЬК МАСОВО ПОВЕРТАЮТЬСЯ ЙОГО МЕШКАНЦІ

10403097_668123373271697_8986343042394438399_n

Українська влада робить все можливе для відновлення мирного життя на територіях, звільнених від терористів. Вчора місто Слов’янськ з робочим візитом відвідав Президент України Петро Порошенко. Глава держави ознайомився з ходом виконання його доручень стосовно відновлення міської інфраструктури, поспілкувався з місцевим населенням та нагородив військовослужбовців, які відзначилися під час АТО. Про це під час сьогоднішнього брифінгу в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

Президент ще раз наголосив на необхідності надання людям всебічної допомоги, у найкоротший термін відновлення системи життєзабезпечення міста та житлового фонду, який постраждав від обстрілів терористів.

Вчора у будинках Слов’янська вперше за кілька тижнів з’явилося світло. Відновлено залізничне сполучення. Налагоджено постачання питної води та продовольства. Запрацювали органи державної влади, які спільно з військовими займаються нормалізацією ситуації. Уже сьогодні планується відновлення роботи в місті українських мобільних операторів.

Президент поставив завдання зробити усе належне, щоб 1 вересня діти Слов’янська пішли до школи і почувалися у повній безпеці. Одночасно Президент відзначив, що готовий до переговорів стосовно подальшої долі Донбасу. Передумовою таких переговорів має стати імплементація мирного плану, який передбачає роззброєння терористів та амністію для тих, хто не скоїв важких злочинів.

Про відновлення мирного життя свідчить також той факт, що мешканці Слов’янська, які були вимушені втікати від терористів, масово повертаються додому.

Уся Україна допомагає постраждалим регіонам. Тільки за минулу добу у звільнені населені пункти було доставлено близько 100 тонн гуманітарної допомоги з усіх областей України.