У ДОНЕЦЬКУ ТА ЛУГАНСЬКУ ВВЕДЕНО РЕЖИМ БЛОКУВАННЯ РУХУ ТЕРОРИСТІВ

NEWS-02.07.14-5

Найближчими днями довкола Донецька та Луганська буде введено режим блокування руху. Про це на сьогоднішньому брифінгу в Києві заявив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

За його словами, мова йде не про облогу, а про блокування руху терористів з міста в місто і перекриття їм доступу до ресурсів – зброї, бойової  техніки та найманців.  «Водночас режим блокування руху стосується виключно терористів  та бандитів. За його словами, мирним мешканцям рекомендовано у цей особливо небезпечний період менше з’являтись на дорогах, щоб терористи не захопили їх і не пробували скористатись ними як живим щитом. Він також наголосив на тому, що з боку українських військових цивільному населенню нічого не  загрожує.  Щодо мирних мешканців, їхнє пересування не буде обмежено – вони можуть вільно проходити через блокпости. Більше того, у разі потреби українські військові нададуть їм  гуманітарну допомогу – харчі, вода та медикаменти», – наголосив Андрій Лисенко.

Важливо також, що Президент поставив завдання зробити все, щоб мінімізувати загрози та уникнути жертв серед місцевого населення. Тому бомбардування авіацією та застосування важкої артилерії по населених пунктах виключені, наголосив речник ІАЦ РНБО.