СЛОВ’ЯНСЬК ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ГУМАНІТАРНОЮ ДОПОМОГОЮ

slovyansk

Президент України Петро Порошенко дав усі необхідні розпорядження щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Слов’янська та інших населених пунктів, звільнених протягом останніх днів українськими військами. Про це сьогодні на брифінгу в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко. Зокрема, до Слов’янська доставили в необхідній кількості хліб, воду, цукор, м’ясні консерви. Крім того, розпочата робота з відновлення енерго- та водопостачання.

Вирішено питання щодо доставки людям пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Особливу увагу Глава держави зосередив на відновленні інфраструктури, житла населення Донбасу, зруйнованого терористами, та шкіл.

Сьогодні ж у Слов’янську місцеві мешканці провели мітинг на підтримку українських військових, які звільнили їхнє місто від бандитів. Зафіксована масова здача зброї, яке місцеве населення знаходить на території, де дислокувалися бойовики та проходили бої. Командування сил АТО зараз приділяє особливу увагу здачі стрілецького озброєння, боєприпасів, вибухових пристроїв, які можуть зашкодити здоров’ю та життю наших громадян.