ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ: «НІЯКОГО ОДНОСТОРОННЬОГО ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ»

NEWS-27.06.14-5

Про це Глава держави заявив 4 липня на зустрічі з лідерами фракцій та груп Парламенту, серед яких були присутні Голова Верховної Ради Олександр Турчинов, голова фракції ВО «Батьківщина» Сергій Соболєв, голова фракції партії «УДАР» Віталій Ковальчук, голова фракції ВО «Свобода» Олег Тягнибок, голова групи «Економічний розвиток» Анатолій Кінах, голова групи «Суверенна європейська Україна» Ігор Єремеєв, народні депутати Микола Мартиненко, Руслан Князевич, Ярослав Москаленко, Андрій Іванчук та Віталій Хомутиннік.

Водночас Президент України Петро Порошенко підкреслив, що продовження перемовин можливе, але лише за умов обов’язкового дотримання положень мирного плану всіма сторонами.

Глава держави також поінформував парламентарів про зміст телефонної розмови з Європейськими лідерами – Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та Президентом Франції Франсуа Олландом з приводу шляхів врегулювання ситуації на Сході України. Під час розмови европейські лідери висловилися за необхідність продовження діалогу президентів України та Росії.

Щодо співпраці з Верховною Радою України Глава держави зазначив: – «Я налаштований на конструктивну та ефективну співпрацю задля відновлення довіри до парламенту».

Нагадаємо, що 3 липня у телефонній розмові Петра Порошенка з Віце-президентом США Джозефом Байденом Глава держави наголосив, що готовий повернутися до режиму двостороннього припинення вогню тільки за умов звільнення всіх заручників та встановлення контролю за кордоном при моніторингу ОБСЄ.