БАНДИТИ ЗАЙМАЮТЬСЯ МАРОДЕРСТВОМ І ТЕРОРИЗУЮТЬ МІСЦЕВЕ НАСЕЛЕННЯ

NEWS-04.07.14-2

Терористи продовжують займатися мародерством, тероризують місцеве населення і викрадають людей. За останній тиждень бандити захопили і насильно вивезли понад 10 людей, убили або закатували десятки мирних жителів, окрім цього, значна кількість мирних жителів була поранена і знівечена. Про це заявив сьогодні під час прес-конференції в Києві секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій. За його словами, не припиняються випадки пограбувань і мародерства: бандити відібрали понад два десятки автомобілів місцевих жителів при спробі виїхати із зони бойових дій. Окрім цього, викрали два комбайни, пограбовані декілька промислових підприємств і банків, куди Урядом було перераховані кошти для виплат пенсій і заробітних плат працівникам соціальної сфери.

Упродовж тижня бойовики вчинили численні теракти на об’єктах української інфраструктури. Диверсанти 10 разів підірвали залізничні колії, вивели з ладу насосну станцію каналу «Сіверський Донець – Донбас», пошкодили ділянки газопроводів в районі проведення АТО в Луганській області.

Терористи неодноразово обстрілювали житлові масиви в населених пунктах і містах, зокрема, в Станиці Луганській, Слов’янську і Краматорську. В результаті цього постраждали мирні жителі: є загиблі і поранені. За словами Андрія Парубія, російська пропаганда активно використовує ці факти для звинувачення і дискредитації сил АТО. «Українські військові жодного разу не вели обстріл у напрямі житлових масивів, які могли б поставити під загрозу мирних жителів. Це є головним завданням, поставлене Президентом України – забезпечення безпеки мирних жителів під час проведенням антитерористичної операції», – наголосив Секретар РНБОУ.