ПІДРОЗДІЛИ АТО ЗВІЛЬНИЛИ ЧОТИРИ НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ НА ДОНЕЧЧИНІ

За останню добу підрозділи АТО успішно виконали завдання щодо звільнення захоплених міст терористами. Взято під контроль населенні пункти Закотне, Райгородок, Резніковка, Райолександрівка у Донецькій області. Невдовзі під контроль українських військових перейде населений пункт Миколаївка. Це дозволить відрізати джерела постачання матеріально-технічних засобів та боєприпасів терористам зі сходу. Про це на сьогоднішньому брифінгу у Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБОУ Андрій Лисенко. За його словами, 2 липня підрозділ десантників захопив у бойовиків броньований КамАЗ новітнього зразка. У його причепі було знайдено 33 ящики 20 мм мін, 4 міномети російського виробництва 2С-12, ручний реактивний піхотний огнемет РПО «Шмель», автоматичний гранатомет АГС – 17, ПТУР, 2 ПЗРК та десятки автоматів. Інший підрозділ десантників того ж дня захопив велику кількість стрілецької зброї, яка знаходилася на одній з баз бойовиків.

Учора підрозділи ЗСУ на півдні Донецької області знищили автоколону терористів з п’яти КАМАЗів разом з бойовиками, які намагалися прорватися через бойові порядки сил АТО.

Протягом доби незаконні збройні формування скоїли 18 обстрілів блокпостів та позицій підрозділів ЗСУ. Зокрема, бойовики здійснили підступний та підлий напад на один з блокпостів українських військових. Терористи спочатку під’їхали на цивільному транспорті з білим прапором. Наблизившись до блокпосту, бойовики відкрили вогонь зі стрілецької зброї. Один український захисник загинув. У відповідь терористи отримали гідну відсіч. Усіх нападників було знищено. Також у другій половині дня був обстріляний блокпост у районі населеного пункту Красний Лиман. У результаті обстрілу отримав поранення 1 військовослужбовець.

2 липня у Донецькій області силами АТО нанесені авіаційні та артилерійські удари по визначеним цілям, серед яких блокпости, засідки терористів, а також автомобілі КАМАЗ та джипи з бойовиками у районі Закотного, Сіверська, Червонопартизанська та Дмитрівки. Прицільним вогнем знищено зенітну установку терористів, а також склад боєприпасів під Слов’янськом.

Учора підрозділи АТО розбили позиції терористів на Зміїній горі при в’їзді до селища Станично-Луганське Луганської обл. Також бойовики підступно обстріляли житлові квартали цього районного центру. Є жертви серед мирного населення та великі руйнування цивільних споруд. Терористи звинуватили у нанесенні удару авіацію ЗСУ. Насправді українська військова авіація в даному районі не виконувала жодних завдань, позиції терористів обстрілювала лише артилерія Збройних сил України, при чому наші військові вели вогонь у протилежному напрямку. Подібні звинувачення свідчать про чергові намагання бойовиків дискредитувати миротворчі дії українських військових. За результатами бою із силами АТО у районі шахти «Довжанська – Капітальна» терористи відступали у бік Свердловська Луганської обл.NEWS-03.07.14-1