НА РОСІЙСЬКОМУ КОРДОНІ ТЕРОРИСТАМ ВІДРІЗАЮТЬ ШЛЯХ ДО ВІДСТУПУ

NEWS-03.07.14-2

Російська Федерація продовжує призупиняти роботу прикордонних пунктів пропуску з метою недопущення повернення своїх найманців-терористів на територію Росії. Наприклад, з 2 липня припинена робота ще одного російського пункту пропуску «Весело-Вознесенське». Нагадаємо, що напередодні було припинено роботу трьох пунктів пропуску «Гуково», «Куйбишево» і «Новошахтинськ».

Про це на сьогоднішньому брифінгу у Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБОУ Андрій Лисенко. За його словами, сьогодні вночі була зафіксована спроба групи бойовиків у кількості до 300 осіб вийти з території України. Проте російські прикордонники відкрили вогонь по них з усіх видів зброї і змусили повернутися назад. Це вже не перший випадок, коли найманців, які прибувають з території російської федерації до України, не пропускають у зворотному напрямку під загрозою смерті.
Тому командування антитерористичної операції дає можливість терористам скласти зброю і здатися. Цією можливістю учасники банд формувань користуються все частіше. Для того, хто не знає, куди звертатися з цього приводу, нагадуємо телефон гарячої лінії – 0-800- 501-482.