УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ЗВІЛЬНИЛИ ТРИ НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ, НАНЕСЛИ УДАРИ ПО 120 ОБ’ЄКТАХ ТЕРОРИСТІВ

Другий день триває активна фаза Антитерористичної операції. Українські військові звільнили три населені пункти – Закотне, Старий Караван та БрусNEWS-02.07.14-1івку. Про це на сьогоднішньому брифінгу у Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБОУ Андрій Лисенко. За його словами, протягом доби сили АТО завдали цілеспрямованих ударів по 120 раніше розвіданих об’єктах терористів, знищивши велику кількість живої сили бойовиків та військової техніки. Зокрема, повністю знищено табір терористів, втрати живої сили, за оперативною інформацією, рахуються сотнями.
Водночас окремі групи бойовиків не полишають спроб прорватися з оточення. Зокрема, атаки бойовиків були здійснені на позиції сил АТО на горі Карачун та ще на кілька блокпостів біля Слов’янська. Всі атаки були відбиті. Втім, українські військові зазнали втрат. Один військовослужбовець загинув, є поранені.

2 липня вночі нашими військовими було відбито напад терористів на військову частину, розташовану поблизу селища Мілове на Луганщині. Зокрема, по нашій частині вівся вогонь з не менш, ніж 2-х мінометів і за короткий час вбік наших військовослужбовцях було випущено понад 50 пострілів. При цьому, три міни, що впали на територію, не розірвалися і з ними зараз працюють військові сапери. Загиблих та поранених з боку українських вояків нема.

Загалом протягом доби терористи скоїли 19 обстрілів автомобільних колон, блокпостів та позицій ЗС України в районах н.п. Поріччя, Крива Лука, Дякове, Оленівка, Сватове, Слов’янськ, Краматорськ, Милове. Атаки відбито. Внаслідок нападів загинуло 3 військовослужбовці, поранено 10.

Терористи розпочали процес евакуації з будівлі Донецької ОДА. Вони мають на меті вивезти з міста усі накопичені фінансові ресурси та наявне у них озброєння. Організація забезпечення безпеки і охорони евакуації покладена на чеченських найманців.