СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ДОНЕЧЧИНИ ТА ЛУГАНЩИНИ

Виплати пенсій у Донецькій області за травень – червень держава здійснила в повному обсязі, за винятком міст, де цьому заважають активні дії терористів (не профінансували на 240,2 млн. грн.). Про це на брифінгу в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБОУ Андрій Лисенко. Зокрема, за його словами, через перешкоджання терористами нормальному функціонуванню відділень Держказначейства і Нацбанку у Краматорську, Слов’янську, Сніжному NEWS-01.07.14-3та Слов’янському районі відділення досі не можуть відновити свою роботу.
Незважаючи на активну диверсійну діяльність терористів щодо руйнації української інфраструктури, в Донецькій області відновлено систему водопостачання. На сьогодні обмеженим залишається водозабезпечення Горлівки, Докучаєвська, Краматорська, Костянтинівки, Макіївки.
У районах проведення АТО не припиняється робота місцевих органів влади з надання допомоги громадянам, що перебувають у зоні проведення бойових дій. У Дебальцевому представники органів місцевого самоврядування допомагають переселенцям в оформленні документів для отримання пенсій, соціальної допомоги і матеріальних виплат, виділених облрадою. На даний момент документи подали 130 людей, що потребують допомоги. Аналогічна робота проводиться і в інших містах та районах – Дружківці, Шахтарську, Ясинуватському районі. Крім цього, організовано збір продуктів харчування та одягу для переселенців.