ПРИКОРДОННИКИ ВСТАНОВИЛИ КОНТРОЛЬ НАД ПУНКТОМ ПРОПУСКУ «ДОВЖАНСЬКИЙ»

Президент України Петро Порошенко привітав з першою перемогою після відновлення антитерористичної операції Збройні Сили та прикордонників, які встановили контроль над пунктом пропуску «Довжанський» у Луганській області. Про це на брифінгу у Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБОУ Андрій Лисенко. Він зазначив, що впродовж останньої доби сапери Збройних Сил України розмінували пункт пропуску та прилеглі автошляхи, знешкодивши 15 вибухових пристроїв на під’їздах та 20 безпосередньо у пункті пропуску. Наразі прикордонники приступили до відновлення службових приміщень пункту пропуску, налагодження системи зв’язку та паспортного контролю.
Сьогодні близько 14:00 терористи напали на блокпост, розташований на перехресті доріг Красний Лиман-Ямпіль на Донеччині. Українські військові відкрили вогонь на ураження, в результаті атаку відбито.
Двічі був обстріляний блокпост збройних сил у населеному пункті Порєчьє на Луганщині. Також бойовики обстріляли з мінометів блокпост українських військових на горі Карачун. Під час цих обстрілів втрат серед особового складу немає.
Сьогодні вдень у Донецьку терористи атакували обласне управління МВС. Міліціонери Донеччини відповіли вогнем. Під час бою один міліціонер загинув, двоє поранених, три легкопоранених. Станом на 15:00 зв’язок з управлінням відсутній.NEWS-01.07.14-2