ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ НЕ ПРОДОВЖУВАТИ РЕЖИМ ОДНОСТОРОННЬОГО ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ

 

Про це Глава держави заявив сьогодні на засіданні Ради національної безпеки та оборони після обговорення ситуації на Сході України.

За словами Президента України Петра Порошенка, оскільки захист територіальної цілісності України та життя її мирних громадян потребує сьогодні як оборонних, так і наступальних дій проти терористів, нашим Збройним Силам, Національній гвардії, Державній прикордонній службі та Службі безпеки вже віддані відповідні накази.

Президент звернувся до мешканців Донецької та Луганської областей із проханням з розумінням поставитися до такого рішення.

«Ми будемо наступати і звільняти нашу землю. Непродовження режиму припинення вогню – це наша відповідь терористам, бойовикам, мародерам. Всім тим, хто знущається над мирним населенням. Хто паралізує роботу економіки регіону. Хто зриває виплати зарплат, пенсій, стипендій. Хто підриває залізницю та руйнує водопроводи. Хто позбавив людей нормального, мирного життя.

Попри все це, мир був, залишається і буде моєю метою. Міняються лише інструменти її досягнення», – зазначив Верховний Головнокомандувач.