НАСЛІДКИ ДІЙ ТЕРОРИСТИЧНИХ УГРУПОВАНЬ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ

Терористи продовжують захоплювати і викрадати людей. Існують безліч фактів, коли бойовики катують заручників. Про це на сьогоднішньому брифінгу в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБОУ Андрій Лисенко. Так, у полоні терористів у захопленій будівлі Луганської облдержадміністрації було закатовано 64-го річного історика, голову обласної організації «Просвіта» Володимира Семистягу. Ця тенденція також була однією з причин поновлення АТО.
«Так, за останню добу бойовики викрали п’ятьох громадян України. Зокрема, 30 червня у Донецьку до міліції звернулася місцева мешканка, яка заявила про захоплення її чоловіка на вулиці п’ятьма терористами в масках зі зброєю. Людину вивезли в невідомому напрямку», – наголосив речник ІАЦ РНБОУ.
Вночі 1 липня у Добропіллі до міліції звернулася місцева жителька зі схожою проблемою. Вона заявила, що на вулиці міста двоє терористів у масках та камуфляжній формі зі зброєю захопили курсанта Маріупольського училища професійної підготовки працівників міліції.
Під час бою з терористами на горі Карачун впала телевежа Радіотелевізійної передавальної станції Краматорська Донецької філії концерну РРТ. Це сталося через зруйнування бойовиками її опорних елементів.
Сьогодні о пів на п’яту ранку від чергового МВС України отримано інформацію про те, що о 02 год. 30 хв. диверсанти підірвали колію неподалік станції Кондрашевська-Нова Донецької залізниці. У результаті вибуху пошкоджено близько 12 м сполучення. Рух потягів на цій ділянці зупинено. Жертв немає. Але виїхати на місце події працівникам вибухо-технічної служби МВС поки що неможливо через стрілянину з боку бойовиків. NEWS-01.07.14-2