ДО УКРАЇНО-РОСІЙСЬКОГО КОРДОНУ ПІДТЯГУЄТЬСЯ РОСІЙСЬКА ВІЙСЬКОВА ТЕХНІКА

До українського кордону підтягується російська військова техніка

Впродовж остNEWS-29.06.14-1анньої доби спостерігалося подальше зосередження військової техніки РФ неподалік кордону України. Були також спроби терористів блокувати дії прикордонних підрозділів. Про це на сьогоднішньому брифінгу заявив речник Інформаційного центру РНБОУ Андрій Лисенко.

28 червня близько півночі терористи  обстріляли з мінометів опорний пункт Держприкордонслужби на Луганщині. У відповідь прикордонники відкрили вогонь на ураження, після чого бойовики відступили. Один прикордонник зазнав поранення.  

Крім цього, за даними Держприкордонслужби, в районі газорозподільчої станції села Стрілкове Генічеського району Херсонської області на блокпосту Збройних сил Російської федерації додатково з’явилась реактивна установка залпового вогню «Град» та комплекс типу «С-300». На позиціях спостерігаються ПЗРК та гармата.

 Учора близько 18:00 прикордонний наряд «Станічно-Луганське» Луганського загону помітив безпілотний літальний апарат, який перетнув російсько-український кордон і заглибився на територію України на 300-500 м. Вогнем зі стрілецької зброї розвідувальну місію безпілотника було зірвано, зазначив речник інформаційно-аналітичного центру.