ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПРОДОВЖИВ ПЕРЕМИР’Я ДО 22:00 30 ЧЕРВНЯ

На підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України  Президент держави Петро Порошенко продовжив дію режиму незастосування сили до 22.00 понеділка 30 червня. Таке рішення було прийнято вчора ввечері на нараді за участю керівників українських силових відомств – Голови Служби Безпеки В. Наливайченка, виконувача обов’язків Міністра оборони М. Коваля, Міністра внутрішніх справ А. Авакова, Голови Державної прикордонної служби М. Литвина, Командувача Національної гвардії С.Полторака та Голови Верховної Ради О. Турчинова.

До 22.00 30 червня очікується виконання кількох кроків, які сприятимуть практичному впровадженню мирного плану Президента України, зокрема нагляд місії ОБСЄ за режимом припинення вогню у зоні дії АТО, взяття Держприкордонслужбою під контроль  пункти перетину кордону  Должанський, Ізварино, та Червонопартизанськ,  звільнення терористами заручників, включаючи спостерігачів ОБСЄ а також закриття пунктів вербування найманців на території Російської Федерації.

Україна залишає за собою право дострокового 1_petro_poroshenkoприпинення режиму незастосування сили на тих ділянках, де терористи будуть здійснювати спроби його порушувати.