СИТУАЦІЯ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ЗОНИ КОНФЛІКТУ

Станом на сьогодні ситуація у населених пункта зони конфлікту залишається напруженою. Терористи продовжують блокувати роботу Державного казначейства, Нацбанку, порушують роботу системи водопостачання. На даний момент найкритичніша ситуація з водою залишається у Волновахському районі Донецької області. Роботи з відновлення нормального режиму подачі води по каналу Сіверський Донець-Донбас ведуться безперервно. Наповнення водою каналу продовжується.

За словами Андрія Лисенка, терористи продовжують руйнувати інфраструктуру. Так, у Донецькій області пролунало два вибухи. Виїздом слідчо-оперативної групи МВС України встановлено, що на 958-му кілометрі залізничного перегону станцій NEWS-27.06.14-4Нова невідомими особами було здійснено два підриви головної колії на залізничному мосту. «На щастя, міст не пошкоджено. Постраждалих під час вибухів немає. За кілька годин ремонтною бригадою на цій ділянці відновлено», – зазначив речник інформаційно-аналітичного центру.

До роботи місцевих органів влади з надання допомоги громадянам, які перебувають у зоні проведення бойових дій і які покидають територію АТО, активно долучаються представники гуманітарних фондів, громадських організацій, волонтери, мешканці області. Наприклад, у Добропіллі місцева влада допомогла облаштуванню 120 сімей. У Святогорськ волонтери доставили понад 15 тонн медикаментів і продуктів харчування для переселенців із зони конфлікту. Допомога передана до соціальних установ міста, де розташувались діти з матерями із Слов’янська, Краматорська і Червоного Лиману.