27 ЧЕРВНЯ О 22 СПЛИВАЄ ТЕРМІН ДІЇ ТИМЧАСОВОГО ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ

Сьогодні, 27 червня, о 22:00 спливає термін дії тимчасового припинення вогню в односторонньому порядку, відповідно до Плану Президента України з мирного врегулювання ситуації у східних регіонах України. Про це під час брифінгу в Інформаційно-аналітичному центрі РНБОУ заявив речник центру Андрій Лисенко. Він наголосив, що попри обіцянки підтримати пропозицію Президента України про тимчасове припинення бойових дій, терористи систематично їх порушують. За останній тиждень було скоєно 46 обстрілів українських блок-постів та позицій підрозділів ЗС України в районі Слов’янська, Артемівська, Кривої Луки та Краматорська.

Як відомо, 20 червня Президент України Петро Порошенко віддав наказ про припинення вогню на сході держави протягом 7 діб  – до 22:00 27 червня. Глава держави наголосив, що ця фаза мирного плану відбувається у координації з інспекторами ОБСЄ і має чітко обмежений термін для того, щоб всі, хто підтримує план Президента, мали можливість скласти зброю.

Президент України закликав усіх підтримати дії, що спрямовані на мирне врегулювання ситуації на сході держави. Разом з тим, Петро Порошенко підкреслив, що «у випадку, якщо буде здійснено збройний напад на українські підрозділи або мирне населення, наші військові будуть відкривати вогонь у відповідь».NEWS-27.06.14-1