Зведена інформація від ІАЦ РНБО станом на 17.00 26.06.14

Зведена інформація від ІАЦ РНБО станом на 17.00 26.06.14

 

 

За повідомленням речника Інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Андрія Лисенка, Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій до санаторію «Ювілейний» м. Слов’янськ Донецької області була спрямована мобільно-оперативна група,яка провела замірювання радіаційного фону на території оздоровчого закладу.

За результатами вимірювання встановлено, що радіаційний фон на території санаторію «Ювілейний» складає 8-10 мкР/год, що не перевищує встановленої норми для Донецької області, яка складає 25 мкР/год.

За нашими даними на цей час інформація про радіаційне зараження в санаторії та на прилелих територіях не підтвердилась.

Терористи продовжують порушувати встановлене перемир’я. Сьогодні близько 12.00  з гранатомета АГС-17 було у черговий раз обстріляно аеродром в Краматорську. З боку українських військових втрат немає.

Слід зазначити, що увесь цивілізований світ надає усіляку підтримку Україні. Так, сьогодні з аеропорту «Бориспіль» був відправлений на лікування тяжкопоранений прикордонник, який 2 та 3 червня брав участь в обороні Луганського прикордонного загону. Готовність прийняти пораненого висловили ізраїльські медики.

 

На Луганщині прикордонний наряд відділу «Мілове» затримав  33-річного громадянина Російської Федерації, який в цьому році звільнився з місць позбавлення волі. Після звільнення він намагався потрапити в Україну для участі в терористичній діяльності. Особу було депортовано та заборонено в’їзд на територію України на найближчі 3 роки.

 

На базі військового полігону, що на Чернігівщині, триває активна фаза навчань батальйонів територіальної оборони. Наразі завершено основні заходи зі злагодження бойових підрозділів. На полігоні військовослужбовці відпрацьовують нові тактичні прийоми ведення бою, які нині активно застосовують у районі АТО українські війська.

 

На іншому військовому полігоні триває бойове злагодження танкових підрозділів. У рамках занять з вогневої підготовки, які проходили вдень та вночі, особливу увагу воїни-танкісти приділили відпрацюванню ведення вогню в умовах оборонного бою та виконали практичні стрільби.

 

1709