ЗВЕДЕНА ІНФОРМАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО ЦЕНТРУ РНБОУ СТАНОМ НА 17:00 25.06.2014

Як повідомив сьогодні ввечері на щоденному брифінгу речник Інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Чеповий, Рада Федерації скасувала постанову про можливість використання Збройних сил Росії на Україну. Президент України Петро Порошенко вважає рішення про використання військових сил РФ на території України від 1 березня 2014 року – першим практичним кроком після офіційної підтримки Президентом Росії мирного плану України з врегулювання ситуації на Донбасі.

 

У той же час вздовж українсько-російського кордону в межах Луганської області спостерігаються розвідувальні польоти російської авіації.

 

До міста Міллєрово Ростовської області Російської Федерації, яке знаходиться у 30 км від Державного кордону з Україною, прибула ескадрилья винищувачів МіГ-29.

 

25 червня на території Київського бронетанкового заводу концерну «Укооборонпром» відбулася передача 5 БТР 3-Е1 до Національної гвардії України. Ця бронетехніка пройде випробування в Навчальному центрі гвардії та найближчим часом відправиться на схід для застосування за призначенням.

 

Місцеві органи влади надають допомогу жителям Донецької області, які залишають місця, де орудують бойовики:

  • у Дзержинську облаштували 32 сім’ї переселенців, яким надається посильна допомога;
  • у Харцизьку працює створений штаб, який займається проблемами мешканців, які приїхали з зони бойових дій, за місяць в місто прибуло близько 200 осіб;
  • у Мар’їнському районі розміщено близько 40 переселенців, які приїхали з зони проведення АТО. Їм надано допомогу з облаштуванням та забезпеченням продуктами харчування.

 

Всього за період перемир’я  з 20 червня по 25 червня ц.р. з боку терористів скоєно:

  • збройних нападів – близько 40
  • фактів руйнації інфраструктури – 9

Все це свідчить про свідоме та системне порушення терористами перемир’я на Сході, а також  про відсутність єдиного центру управління бойовиками та відсутність координації дій між бандформуваннями.

 

1403347682-9621-vladimir-chepovyiy