ЗВЕДЕНА ІНФОРМАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО ЦЕНТРУ РНБОУ СТАНОМ НА 12:00 24.06.2014

_DSC5626Триває робота тристоронньої контактної групи за участю представників України, Російської Федерації та Організації безпеки Ради Європи з реалізації мирного плану Президента України.

 

Нападів  на прикордонні підрозділи не було.  Проте відмічається наявність великої кількості бойовиків в прикордонних районах України. Прикордонна служба Росії  продовжує ігнорувати угоди в частині припинення пропуску осіб та вантажів у пунктах пропуску, які закриті урядом України.

23 червня в пунктах пропуску на кордоні з Росією, були затримані 2 громадянина Російської Федерації, які готувалися до екстремістської діяльності на території України.

Всупереч заявам терористів про припинення вогню,  протягом доби 23-24 червня  відбулися неодноразові мінометні обстріли блок-постів українських силовиків під Слов`янськом Донецької області. 2-х військовослужбовців було поранено.

 

23 червня о 12.00 у Сєверодонецьку до приміщення Сєверодонецького відділу міліції зайшли близько 60 невідомих у масках та камуфляжній формі зі зброєю, які вимагали від працівників цього міськвідділу перейти на сторону терористів. Після отримання відмови, невідомі залишили приміщення.

 

Терористи свідомо зривають план Президента з мирного врегулювання і спроби української влади відновити інфраструктуру та соціальні виплати у Донецькій та Луганській областях. Так, бойовики захопили будівлі Державного казначейства України у місті Ровеньках Луганської області та Державної фельд’єгерської служби  Донецька.

 

Таким чином, українська сторона виконує мирний план Президента України, а бойовики систематично порушують цей план.