ВАЖКА ЗБРОЯ З РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

За інформацією Міністра оборони України, Росія перекинула в Україну танки, 10 бойових машин Град БМ-21, танки Т-64 і іншу техніку. Причому є докази того, що ця техніка належить армії Російської Федерації.

 

Під час свого виступу про це було заявлено виконуючим обов’язки міністра оборони України Михайло Ковалем.

«У нас була оперативна інформація про те, що 10 бойових машин Град БМ-21 перетнули державний кордон України і перебувають на території України», – сказав Коваль.

Одну з захоплених таких машин було обшукано українськими військовими.

«У ній ми знайшли доказову базу, що це машина з 18 мотострілецької бригади з Чечні, Південного військового округу РФ. Там були блокноти, карта вогню і друку цієї бригади», – заявив в.о. міністра оборони України.

 

Крім цієї машини, було виявлено ще 6 таких машин.

 

«Ми тримаємо їх у полі зору. І тільки вони з’являються на відстані гарматного пострілу, ми відразу відкриваємо вогонь. Наші дії не дають їм можливості відкрити прицільний вогонь.Нами зафіксовано лише два моменти, коли реактивні установки відкривали вогонь. Це по населеному пункту Білопілля і другий момент – по н. п. Амбросіївка. Щодо танків – нами виявлено три танки, два з них нами були пошкоджені минулого тижня в районі Савур-Могили: один повністю зруйнований, один нашим супротивникам вдалося евакуювати. Це танки Т-64 з російської армії, без номерів», – сказав він.

Також глава глава Міноборони повідомив про п’ять виявлених українськими військовими БТР.

 

Щодо проходження військової техніки на територію України з боку Росії, Михайло Коваль заявив: «Минулого тижня ми повністю закрили можливість надходження з території Російської Федерації будь-якої бронетанкової техніки на територію України», – сказав він.

 

Безымянный